ZARON - Ing. Miroslav Holeček , České Budějovice

Mlýnská 172/2, České Budějovice, 37001
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hodláte strávit vaši rodinnou dovolenou nebo služební cestu v Českých Budějovicích a hledáte příjemné a krásné ubytování v centru Českých Budějovic? Pokud ano, jste na správných stránkách.

Další informace

Naše společnost ZARON vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve svých pokojích a apartmánech. V nabídce máme apartmány o velikostech 1 + 0, 1 + 1, 2 + 0, 2 + 1, 3 + 1. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením – koupelnou se sprchou a toaletou, kombinovanými lednicemi s mrazničkou, kuchyní a televizní anténou. Ve všech pokojích je zajištěn autonomní ohřev vody a centrální vytápění.

V blízkosti cca 150m od ubytovny se nachází hromadné hlídané parkoviště a plovárna se Sokolovnou .

Na Slepém rameni jsou plovoucí kavárny a nedaleko od Slepého ramene je trh s místními výpěstky . potravinami  a sladkými výrobky.V okolí jsou nejméně čtyři restaurace se stravováním a nedaleko na náměstí i stravování formou bufetu .

  Ubytovna společnosti ZARON nabízí své apartmány i k dlouhodobému pronájmu za zvýhodněných podmínek. V případě trvalého ubytování je pobyt ošetřen smluvně. ZARON – ubytování České Budějovice je tu pro Vás . Telefon 606 613 677

V objektu je Pizzerie , která nabízí stravování italského stylu i se zahrádkou.
  

Ceny

Apartmán
1.000 Kč
Cena za parkování (auto)
120
Cena za parkování (moto)
50
Dvoulůžkový pokoj
950 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
1.350 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Parkoviště

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Cyklostezky

Okolí

Naše ubytovna se nachází ve středu města Českých Budějovic. České Budějovice představuje správní a kulturní metropoli Jihočeského kraje a počet obyvatel žijících v tomto městě se pohybuje kolem 96 tisíc.České Budějovice leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše. Historická část města nabízí k prohlídce spoustu zajímavých míst k prohlédnutí. Pro ně a blízkost dalších historických cenných míst jsou vyhledávaným a častým místem mnoha turistů z jiných koutů naší republiky a také ze zahraničí. V okolí Českých Budějovic se nachází spousta zajímavých historických míst, kterým je například Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Třeboň a mnohé jiné.

Mapa

Centrum 500m
Velká mapa

ZARON - Ing. Miroslav Holeček : kontakty

Telefon:
+420 387 318 107
+420 387 318 287
Mobil:
+420 606 613 677