ZARON - Ing. Miroslav Holeček, České Budějovice

Mlýnská 172/2, České Budějovice, 37001
od 580 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hodláte strávit vaši rodinnou dovolenou nebo služební cestu v Českých Budějovicích a hledáte příjemné a krásné ubytování v centru Českých Budějovic? Pokud ano, jste na správných stránkách.

Další informace

Naše společnost ZARON vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve svých pokojích a apartmánech. V nabídce máme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové a třílůžkové apartmány. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením – koupelnou se sprchou a toaletou, lednicí, varnou konvicí, WiFi připojením a televizní anténou. Ve všech pokojích je zajištěn autonomní ohřev vody a centrální vytápění.

Parkování je možné přímo u objektu v uzavřeném dvoře za poplatek.

V blízkosti cca 150 m od ubytovny se nachází hromadné hlídané parkoviště a plovárna se Sokolovnou .

Na Slepém rameni jsou plovoucí kavárny a nedaleko od Slepého ramene je trh s místními výpěstky . potravinami  a sladkými výrobky.V okolí jsou nejméně čtyři restaurace se stravováním a nedaleko na náměstí i stravování formou bufetu .

  Ubytovna společnosti ZARON nabízí své apartmány i k dlouhodobému pronájmu za zvýhodněných podmínek. V případě trvalého ubytování je pobyt ošetřen smluvně. ZARON – ubytování České Budějovice je tu pro Vás . Telefon 606 613 677

V objektu je Pizzerie , která nabízí stravování italského stylu i se zahrádkou.
  

Ceny

Apartmán
1.000 Kč
Cena za parkování (auto)
120
Cena za parkování (moto)
50
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Jednolůžkový pokoj
580 Kč
Třílůžkový pokoj
1.350 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
5
Jednolůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Cyklostezky

Okolí

Naše ubytovna se nachází ve středu města Českých Budějovic. České Budějovice představuje správní a kulturní metropoli Jihočeského kraje a počet obyvatel žijících v tomto městě se pohybuje kolem 96 tisíc.České Budějovice leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše. Historická část města nabízí k prohlídce spoustu zajímavých míst k prohlédnutí. Pro ně a blízkost dalších historických cenných míst jsou vyhledávaným a častým místem mnoha turistů z jiných koutů naší republiky a také ze zahraničí. V okolí Českých Budějovic se nachází spousta zajímavých historických míst, kterým je například Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Třeboň a mnohé jiné.

Mapa

Centrum 500m
Velká mapa