WELLNESS HOTEL Boží oko, Sedlec

Malé Chrášťany 4, Sedlec, 37341

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

V Malých Chrášťanech, malé vísce na jihu Čech, mezi kostelíkem a starým stromem, leží brána do ráje, do oázy pohody, klidu a míru…

Ve venkovské usedlosti v překrásné krajině uprostřed tajemných lesů a mlčenlivých rybníků na vás čeká útulný hotýlek, za jehož branou můžete nechat své každodenní starosti a spěch a dopřát si osvěžení svého těla i ducha, nabrat síly a načerpat pozitivní energii.

Další informace

Cesta z Prahy vám bude trvat jen hodinu a kousek. A můžete se ponořit do vlídné atmosféry jihočeského venkova, kde můžete prožít spoustu nádherných okamžiků s rodinou nebo třeba na firemních akcích. V prostorách barokního statku Malé Chrášťany č.4 z roku 1850 a barokního statku Malé Chrášťany č.5 z roku 1856 byl zřízen Wellness Hotel s ubytovací kapacitou 54 lůžek. Oba barokní statky jsou jako klenoty jihočeského baroka památkově chráněné venkovské usedlosti. Zvenku vás uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem, originálním interiérem a prostornou zahradou o rozloze 10.000 m2 s dvěma jezírky.


UBYTOVÁNÍ

Nabízíme vám ubytování v našich pokojích a apartmánech. V prvním patře hlavní budovy( původní stodoly) je umístěno 6 luxusně zařízených a prostorově velkoryse řešených pokojů ( exklusive) s panoramatickým výhledem do krajiny. V historickém stavení památkově chráněné usedlosti – statek č.4 z roku 1850 ( Boží Oko 1 – bílo modro růžová fasáda) je 6 stylově zařízených apartmánů ( comfort) a v památkově chráněné budově původního špejcharu je trojpodlažní apartmán se samostatným vchodem.

V historické obytné části památkově chráněné usedlosti – statek č.5 z roku 1856 ( Boží Oko 2 – růžovo modro bílá fasáda) se nachází 5 stylově zařízených pokojů.

WELLNESS

Slůvko wellness v názvu hotelu už samo napovídá, že k uvolnění vašeho ducha i těla je pro vás připravena pestrá škála nejrůznějších wellness služeb, jako jsou osvětlená panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, relaxační zóna s intimním osvětlením, posilovna a mnoho dalšího.

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Sauna
Vířivka
Parkoviště
Restaurace
Wellness služby
Venkovní ohníště / gril
Bazén
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
WC
Vlastní koupelna
Trezor

Restaurace

Naše restaurace nabízí řadu jídel z české i světové kuchyně nevyjímaje čerstvé ryby přímo z našeho rybníčku umístěného před hotelem, jídla připravená z bio potravin, domácích vajec a kozího mléka a sýrů z nedaleké farmy.

Firemní akce

Náš hotel je velmi vhodným místem k pořádání firemních eventů, teambuildingových akcí, menších konferencí, ale i soukromých akcí jako jsou svatby a oslavy různých příležitostí. Můžeme také uspořádat event na míru. Již samotná kombinace kvalitních prostor pro ubytování i další aktivity, wellness a výborná kuchyně naznačuje to, že vaše akce se stane nezapomenutelnou.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Fitness, posilovna
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Golf
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Rybolov

Mapa

Velká mapa

WELLNESS HOTEL Boží oko: kontakty

Telefon:
777 760 524
Mobil: