WELLNESS HOTEL Boží oko, Sedlec

Malé Chrášťany 4, Sedlec, 37341
od 1.590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

V Malých Chrášťanech, malé vísce na jihu Čech, mezi kostelíkem a starým stromem, leží brána do ráje, do oázy pohody, klidu a míru…

Ve venkovské usedlosti v překrásné krajině uprostřed tajemných lesů a mlčenlivých rybníků na vás čeká útulný hotýlek, za jehož branou můžete nechat své každodenní starosti a spěch a dopřát si osvěžení svého těla i ducha, nabrat síly a načerpat pozitivní energii.

Další informace

Cesta z Prahy vám bude trvat jen hodinu a kousek. A můžete se ponořit do vlídné atmosféry jihočeského venkova, kde můžete prožít spoustu nádherných okamžiků s rodinou nebo třeba na firemních akcích. V prostorách barokního statku Malé Chrášťany č.4 z roku 1850 a barokního statku Malé Chrášťany č.5 z roku 1856 byl zřízen Wellness Hotel s ubytovací kapacitou 54 lůžek. Oba barokní statky jsou jako klenoty jihočeského baroka památkově chráněné venkovské usedlosti. Zvenku vás uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem, originálním interiérem a prostornou zahradou o rozloze 10.000 m2 s dvěma jezírky.


UBYTOVÁNÍ

Nabízíme vám ubytování v našich pokojích a apartmánech. V prvním patře hlavní budovy( původní stodoly) je umístěno 6 luxusně zařízených a prostorově velkoryse řešených pokojů ( exklusive) s panoramatickým výhledem do krajiny. V historickém stavení památkově chráněné usedlosti – statek č.4 z roku 1850 ( Boží Oko 1 – bílo modro růžová fasáda) je 6 stylově zařízených apartmánů ( comfort) a v památkově chráněné budově původního špejcharu je trojpodlažní apartmán se samostatným vchodem.

V historické obytné části památkově chráněné usedlosti – statek č.5 z roku 1856 ( Boží Oko 2 – růžovo modro bílá fasáda) se nachází 5 stylově zařízených pokojů.

WELLNESS

Slůvko wellness v názvu hotelu už samo napovídá, že k uvolnění vašeho ducha i těla je pro vás připravena pestrá škála nejrůznějších wellness služeb, jako jsou osvětlená panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, relaxační zóna s intimním osvětlením, posilovna a mnoho dalšího.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
3.790 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.890 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.590 Kč
Pětilůžkový pokoj
5.390 Kč
Polopenze
300 Kč
Přistýlka
500 Kč
Šestilůžkový pokoj
5.990 Kč
Třílůžkový pokoj
2.890 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Venkovní ohniště / gril
Vířivka
Vstup domácích zvířat
Wellness služby
Bar
Masáže
Parkoviště uzavřené
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
55
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
35
Pětilůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Trezor
TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička

Restaurace

Restaurace Přijměte pozvání do naší hotelové restaurace. Nabídneme Vám poctivou českou moderní kuchyni s vyladěnými pokrmy. Ať už zkusíte náš signature Boží burger z čerstvě namletého hovězího od našeho řezníka či Home salát s lahodným dresinkem, buďte si jisti, že Vaše chuťové touhy s jistotou uspokojíme. Přes den si můžete vybrat z našeho stálého a la carte menu a večer Vám dáme na výběr ze tří a více jídel. Každý večer se tak můžete těšit na jiné pokrmy! Máme otevřeno každý den od 13:00 po celý rok i pro neubytované hosty. Přijďte ochutnat.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Náš hotel je velmi vhodným místem k pořádání firemních eventů, teambuildingových akcí, menších konferencí, ale i soukromých akcí jako jsou svatby a oslavy různých příležitostí. Můžeme také uspořádat event na míru. Již samotná kombinace kvalitních prostor pro ubytování i další aktivity, wellness a výborná kuchyně naznačuje to, že vaše akce se stane nezapomenutelnou.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Bazén venkovní
Koupání řeka, jezero
Minigolf

Mapa

Velká mapa