Statek Výštice, Olešník

Chlumec 30, Olešník, 37341
od 280 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Statek Výštice je vhodný pro pořádání vzdělávacích a zážitkových akcí, seminářů, adaptačních kursů, škol v přírodě, letních táborů i pro soukromé akce, kdy jsme schopni připravit svatbu, zabijačku nebo soukromou oslavu. Možné je samozřejmě i soukromé ubytování. Svým přístupem se snažíme vybudovat prostor, kde bude lidem dobře a kam se budou rádi vracet.

Další informace

Statek Výštice se nachází na samotě mezi Týnem nad Vltavou a Hlubokou nad Vlatavou na kraji lesa v těsném sousedství koupacího rybníka. Statek má prostorný dvůr, hřiště, ohniště a přilehlé udržované travnaté pozemky, které jsou využitelné ke hrám. Další část pozemků je využita na výběh pro koně, na nichž je možné svezení. V přilehlém lese je postaven nízký lanový park. Pro vnitřní programy je k dispozici velká klubovna a jídelna.

Ceny

Cena za osobu
280 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Plná penze
350 Kč
Polopenze
250 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
100 Kč

Pro školy v přírodě máme zvláštní nabídku.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí statku je restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované. Domácká kuchyně se těší výborné pověsti. Vaříme plnou penzi a jídelníček vždy předem konzultujeme s objednatelem a vycházíme vstříc jeho přáním.

Pro skupiny vaříme zejména tradiční česká jídla formou jednotného menu pro celou skupinu, v případě potřeby připravíme druhou variantu pro vegetariány nebo speciální diety. Snídaně jsou podávány formou běžného švédského stolu - musli, lupínky, mléko, sýry, salámy, máslo, džemy, med, pečivo, ovoce, zelenina, jogurty, káva a čaj. Otevírací doba restaurace je přizpůsobena potřebám ubytované skupiny.

Čepujeme pivo Kozel 11° a po domluvě také plzeňský Prazdoj. Na baru můžete ochutnat likéry nebo destiláty z poněšického lihovaru, který se nachází na druhém břehu Vltavy.

Kongresové možnosti

Osvětlení
Ozvučení, reprobedny
Plátno

Firemní akce

Prostory a okolí statku lze velmi dobře využít pro firemní akce se zaměstnanci, teambuiliding a propagační akce pro Vaše zákazníky.

K dispozici je sál pro školení, prezentace, přednášky, workshopy a předváděcí akce. Kapacita sálu je 100 míst a je vybaven kvalitním ozvučením.

Pro Vaše zaměstnance či klienty můžeme připravit řadu zábavných sportovně společenských aktivit, zaměřených na prolomení barier, teambuliding a komunikaci.

Akce na statku Výštice ušijeme a připravíme na míru vaší skupině a jejím potřebám.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 750m
Vlak 12km
Velká mapa

Statek Výštice: kontakty

Telefon:
+420 775 963 325
Mobil:
+420 774 297 220