Penzion Gomelská - apartmány, Horní Stropnice

Horní Stropnice 20, 37335
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 50m

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion: 4 samostatné moderní apartmány, kapacita 4+4+4+3. Každý apartmán: vlastní krytá terasa, kuchyň, koupelna. K dispozici zahrada, gril. Ideální pro cyklisty, lyžaře a rodiny s dětmi. Místo: podhůří Novohradských hor.

Další informace

Nabízíme ubytování ve čtyřech nových, plně vybavených apartmánech.

Penzion se nachází v Horní Stropnici v podhůří Novohradských hor. Z místa se dá pomocí několika turistických stezek dostat během chvíle na Hojnou Vodu (5 km). Nově otevřený hraniční přechod s Rakouskem, Šejby, je vzdálený asi 4 km. Místo je ideální výchozí bod pro jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Blízkost k Rakousku umožnuje napojení na cyklostezky v rakouském Waldviertelu. Dále je možné podnikat vyjížďy do Novohradský hor i směrem k třeboňské pánvi. V zimním období je oblast idální díky husté síti běžkařských stop. Návštěvníci rovněž můžou využít nabídky sjezdového lyžování v sousedním Rakousku (jedná se především o ski areály Karlstift a Harmanschlag vzdálené 20 minut jízdy autem) anebo Silvestrovské oslavy.

Každý apartmán má svoji vlastní krytou terasu s posezením, k dispozici je i zahrada s grilem. Naprosté soukromí a klid jsou samozřejmostí. Apartmány nabízejí plné, nové a kvalitní vybavení, včetně moderních kuchyněk. Restaurace je vzdálena pouhých 50 m, nové venkovní koupaliště 400 m. Wi-Fi připojení v ceně.

K dispozici jsou rovněž prostory pro bezpečnou úschovu jízdních kol. Parkování aut je zajištěno u objektu. Cena ubytování: od 280,-- Kč za osobu na den.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Přistýlka
150 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
Videopřehrávač
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Sportovní hala

Mapa

Centrum 50m
Autobus 200m
Vlak 10km
Velká mapa

Penzion Gomelská - apartmány: kontakty

Telefon:
+420 728 462 953
+420 602 177 498
Mobil: