Club penzion Kamínek, Nové Hrady

Byňov 64, Nové Hrady, 37334
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 7km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Club penzion kamínek. Jen drobný kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradských hor. Vše pro vás najdete u nás. Bude nám ctí vás přivítat.

Svatby oslavy i odpočinek .

Další informace

Penzion Kamínek je skvělou volbou pro Vaši letní dovolenou. Penzion leží na pomezí tří atraktivních turistických oblastí – CHKO Třeboňsko , Novohradské hory a Suchdolské oblastí s pískovímy jezery  . Pro pěší výlety i cyklistiku tak můžete vybírat z rovinaté třeboňské krajiny plné rybníků nebo kopcovitějších tras Novohradska.

Ke koupání můžete využít nedalekou pískovnu u Halámek nebo vyrazit do 16 km vzdáleného Aquaparku v rakouském Gmündu. Za návštěvu stojí okolní památky jako tvrz Cuknštejn, tvrz Žumberk, Státní hrad Nové Hrady, novohradský klášter a další. Krásný výlet je i do Terezčina údolí, kterým Vás provede turistická naučná stezka. Děti určitě potěší také návštěva ZOO Dvorec.

V penzionu Kamínek se můžete ubytovat v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Nově v pěti čtyřlůžkových bunglovech s vlasním parkováním a terasou  . Celková ubytovací kapacita je 61 lůžek , proto je penzion vhodný i pro skupinové pobyty nebo cyklistické zájezdySnídaně jsou podávány formou bohatých nabídkových stolů, večeře jsou zajištěny výběrem z jídelního lístku.

Služby pro cyklisty a rodiny s dětmi:

  • UZAMČENÍ KOL V OBJEKTU PENZIONU
  • MOŽNOST ZAPŮJČENÍ KOL
  • VYUŽITÍ CELÉHO AREÁLU po dohodě : VELKÁ ZAHRADA, HŘIŠTĚ, TRAMPOLÍNA, HOUPACÍ SÍTĚ, PÍSKOVIŠTĚ, OHNIŠTĚ, ZAHRADNÍ PERGOLA
  • GRILOVÁNÍ

Služby pro lovumilné střelce a milovníky lovu:

  • MOŽNOST ODSTŘELU KACHEN, VYSOKÉ A ČERNÉ ZVĚŘE V OKOLNÍ NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Přistýlka
200 Kč
Snídaně
125 Kč
Třílůžkový pokoj
1.300 Kč

případné last minute na stránkách penzionu

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Úschovna kol, lyží
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Dětský koutek

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
61
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
80
Počet apartmánů
5
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasické Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání , klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostinyrauty oslavy všeho druhu.

Možnost pronájmu celého areálu: celková kapacita krytých míst 280, sál pro 150 osob  tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání soukromých tanečních zábav, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Klasické vepřové hody , hostiny z ryb s hudebním doprovodem nebo bez , střelnice s možností zapůjčení zbraní střelba pod dozorem netřeba zbrojního průkazu . Výlety na kolech . U nás jsem zvyklí a připravení na jakékoli přání hostů z firemní klientely tedy nic není po dohodě nemožné . Absolutní klid místa .

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

 Ideální pro rodiny s dětmi a delší pobyty . U nás se ukryjete před civilizací shonem nervozitou tohoto světa . Mnoho rybníků a přírodních i umělých pískových jezer ideálních na koupání do 10 km v okolí penzionu .

Mapa

Centrum 7km
Autobus 20m
Vlak 1.8km
Velká mapa