CHATA KING, Komařice

Komařice 1, 37314

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata v Komařicích u Římova je ideální pro 2 spřátelené rodiny nebo 1 partu.  Pokud jste v jiném složení, záleží už jen na Vás, jak se poskládáte, aby jste byli spokojeni a měli adekvátní pohodlí...chatka není nafukovací, při 7-10 lidech budete mít méně prostoru a soukromí, wc je těsné, ale splachovací, upozorňuji na to předem, o cenách se dá diskutovat pro oboustrannou spokojenost. Když jste pouze dvojice nebo v menším počtu, i tak se dá určitě domluvit, za zkoušku nic nedáte...

Další informace

Přízemí :

Ubytování pro 6-8 (vyjímečně 10) osob - celoročně. V přízemí chatky je předsíň, špajzka, oddělené (menší) WC, umyvadlo, sprchový kout, obývací pokoj s krbovými kamny (Petry), na který navazuje kuchyňka (elektrický sporák, dřez, rychlovarná konvice, lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, základní nádobí a  jídelní kout. Vedle 1x 4-lůžkový pokoj.

Půdička :

V patře ložnice s oknem, 4-mi válendami, malou skříňkou (výhled na řeku Stropnici, zahradu a les) pro 4 osoby (je to půdní pokoj určený pouze na přespání).

Terasa a sklípek :

U chaty směr k lesu v chládku je venkovní terasa s pergolou se zahradním nábytkem, el.grilem. Do skály je vytesaná chladná místnost (lze uskladnit potraviny a pití co se nevejdou do lednice - 7.schod).

Zahrady :

Pod domem je krásná zahrada, skalky, boudy na nářadí, na dřevo.

Přímo u vody je pevný pingpongový stůl, plachta s posezením (proti dešti a slunci), ohniště, přenosný litinový gril.

Možnost parkování u chaty.

Dřevo v přístřešku, chrastí a větvičky v lese u chaty.

Služby

Bazén
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Dětský koutek

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

Chata King "3" je chatka s bazénkem, nachází se na pomezí Třeboňské pánve a začátku Novohradských hor v obci Komařice kousek od říčky Stropnice (část proti proudu pstruhová voda) mezi Trhovými Sviny 9km, Římovem 4km, Strážkovicemi 3km a Č.Budějovicemi 15km, 11-letá zateplená (nově přistavěné levé křídlo,rozšířená kapacita) chata s pergolou a letním domečkem na přespání, s posezením přímo u řeky i s krb.kamny, je ve svahu 50m od vody, zahrada jde až k vodě, kde je betonový pinpongový stůl,houpačky, pískoviště, trampolína, ohniště, zakryté posezení, litinový gril na oheň, klidné prostředí pro relax, houbaření nebo cykloturistiku, turistiku.

Mapa

Velká mapa